Jaki napęd do bramy przesuwnej?

 

Podczas wyboru odpowiedniego napędu do bramy przesuwnej należy kierować się przede wszystkim bezpieczeństwem i niezawodnością działania silnika napędu. Parametry techniczne, na które należy zwrócić uwagę to wysokość napięcia zasilania silnika, maksymalna długość skrzydła bramy oraz maksymalna masa bramy. Zasilanie 24V spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowików.

 

Producenci i instalatorzy automatyki do bram przesuwnych

 

Na rynku producentów napędów do bram przesuwnych znajdziemy takie firmy jak CAME, Faac, Nice czy Beninca,. Napędy bram przesuwnych znajdują zastosowanie w domach jednorodzinnych i wspólnotach mieszkaniowych, gdzie intensywność użytkowania jest wysoka. Nowoczesne napędy umożliwiają kontrolę ruchu, wykrywanie przeszkód, zapewniają stałą prędkość oraz płynność ruchu skrzydła bramy. Dodatkowo umożliwiają działanie w przypadku chwilowego braku zasilania.

Po podjęciu decyzji odnośnie właściwego napędu pozostaje nam poszukać firmy, która wykona nam montaż i instalację automatyki. Napęd do bramy przesuwnej jak i firmę, która wykona nam usługę instalacji automatyki szukamy w internecie lub z polecenia.

 

CAME BXV 6 SAFE napęd do bram przesuwnych do 600kg

CAME BXV 6 SAFE napęd do bram przesuwnych do 600kg

CAME BXV 6 SAFE napęd do bram przesuwnych do 600kg