Szlaban automatyczny jaki wybrać?

 

Szlaban to idealne rozwiązanie do kontroli wjazdu na teren prywatny, na teren osiedli mieszkaniowych, czy też obiektów przemysłowych. Przy wyborze odpowiedniego szlabanu należy się kierować natężeniem ruchu w jakim będzie on pracował, łatwością montażu oraz dostępnymi akcesoriami takimi jak lampy ostrzegawcze, firanki, podpory stałe i podwieszane.

 

Producenci szlabanów wjazdowych

 

Na rynku dostępnych jest wielu producentów szlabanów. Szlabany CAME serii GARD to szybkie szlabany do przejazdów o szerokości do 4m. Przystosowane są zarówno do lewego jak i prawego montażu, dostępne w wersji ze stali emaliowanej oraz nierdzewnej. Modularna konstrukcja szlabanów pozwala na łatwą instalację w odpowiedniej obudowie. Płyta sterująca zasila silnik oraz wszystkie akcesoria niskim napęciem 24V, co dodatkowo podnosi bezpieczeństwo całego systemu. Niektóre zalety produktu to samokodowanie pomiędzy nadajnikiem i odbiornikiem, automatyczne zamykanie regulowane trymerem, wykrywanie przeszkód, regulacja prędkości ramienia, natychmiastowe zamykanie.

Szlaban parkingowy CAME Gard 4 został zaprojektowany do pracy przy dużych obciążeniach. Przetestowany pod kątem intensywnego użytkowania, sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebujemy długiej i bezawaryjnej pracy.

 

Szlaban CAME

CAME GARD GT4 szlaban wjazdowy